X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tam, gdzie żył i pracował – miasta Mikołaja Kopernika”

II miejsce Ani Wróbel w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tam, gdzie żył i pracował – miasta Mikołaja Kopernika”.
W marcu nasi uczniowie brali udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tam, gdzie żył i pracował – miasta Mikołaja Kopernika”. Konkurs miał na celu przybliżenie sylwetki sławnego Polaka, miejsc, z którymi był związany, a także zainteresowanie uczniów tematyką astronomiczną i kosmosem. Zgodnie z informacją przekazaną przez organizatorów konkurs cieszył się dużą popularnością bowiem nadesłano rekordową ilość prac, bo aż 658. Konkurs został rozstrzygnięty.
Z wielką radością informujemy, że w kategorii klas I-III uczennica naszej szkoły Ania Wróbel – zdobyła w tym konkursie zaszczytne II miejsce.
Dziękujemy wszystkim pozostałym uczniom za udział w konkursie i wysiłek włożony w wykonanie prac, a są to: Jakub Gaj, Wiktoria Makuchowska, Weronika Zalińska, Kewin Gadziała, Wojciech Padykuła, Jakub Gaj, Julia Kupiec, Maja Puła, Piotr Wróbel, Wojciech Sieroń.
Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content