Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupcu

Samorząd Uczniowski

ROK SZKOLNY 2021/2022:
Przewodniczący – Aleksandra zuba
Zastępca przew. – jakub zaliński
Sekretarz – agata klara
Szkolne Koło Wolontariatu: amelia jasińska, agata klara,  magdalena mazur, zuzanna szafraniec, aleksandra zuba
Opiekun samorządu: p. piotr piasecki
Aktualności:

 

 

———————- rok szkolny 2019/2020 ————————-

Góra Grosza – Samorząd Uczniowski brał udział w organizacji zbiórki monet w ramach akcji Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom ( http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/ )

 

Andrzejki – Rada Samorządu Uczniowskiego brała czynny udział w organizacji zabawy andrzejkowej dla uczniów naszej szkoły. Zorganizowaliśmy zabawy i wróżby andrzejkowe, oraz pomagaliśmy w dekorowaniu sali gimnastycznej.

 

Zbiórka nakrętek – pomoc chorej dziewczynce. Do 29 października w naszej szkole trwała akcja zbierania nakrętek. Tym razem zostaną one przeznaczone na leczenie Mai – dziewięcioletniej dziewczynki z zespołem Downa. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim uczniom, i tym młodszym i tym starszym, ale także przedszkolakom, że z tak ogromną chęcią przyczynili się do tej akcji.  (JB)

 

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska. Przez cały miesiąc październik, uczniowie i przedszkolaki naszej szkoły zbierali karmę i wiele różnych rzeczy dla potrzebujących psiaków i kociaków ze schroniska (miski, zabawki, koce, itp.).
Wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu chcielibyśmy bardzo podziękować za zaangażowanie w naszą zbiórkę.
Mamy nadzieję, że każda akcja organizowana w naszej szkole będzie cieszyła się tak ogromnym oddaniem.  (JB)

.

Skip to content