Konkurs plastyczny „Strażacy w akcji” – rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny „Strażacy w akcji” – rozstrzygnięty. W kwietniu uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym konkursie plastycznym „Strażacy w akcji” organizowanym przez SCKiB w Szczucinie. 21 kwietnia 2023 r. konkurs został rozstrzygnięty, jury konkursu po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych prac przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. Do grona zwycięzców należą również nasi uczniowie. W kategorii klas I-IV:

I miejsce zdobyła Weronika Zalińska z klasy II,

II miejsce zdobył Wojciech Padykuła z klasy III,

III miejsce zdobył Piotr Drożdż z klasy I.

Natomiast w kategorii klas V-VIII:

I miejsce zdobył Konrad Grzegorczyk z klasy V.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a są to: Anna Wróbel, Hubert Stolarz, Karolina Wójcik, Julia Kupiec, Kacper Mazur.

Skip to content