Powiatowe Igrzyska Dzieci w Minipiłce Siatkowej

14 i 15 marca 2024r. ( czwartek, piątek ), na hali Widowiskowo – Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach brali uczniowie z klas IV – VI,  z pięciu szkół podstawowych z powiatu dąbrowskiego.

Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”

W czwartek nasze dziewczęta w składzie: Magdalena Tąbor, Amelia Dynak, Lena Klara, Kinga Kozioł, Karolina Wójcik, Julia Kupiec, Weronika Mędrek i Ilona Zalińska, wywalczyły IV miejsce.

Natomiast w piątek  chłopcy  w składzie : Szymon Klara, Karol Mazur, Pavlo Mytchenko, Konrad Grzegorczyk, Wiktor Kurnal, Bartosz Tąbor, Alan Warzecha i Maciej Machura,  wywalczyli tytuł w- ce Mistrza Powiatu, zajmując wysokie II miejsce.

Podsumowując drużyna chłopców i dziewcząt dzielnie reprezentowały naszą szkołę na tych zawodach zajmując wysokie lokaty na podium. Bardzo się cieszymy ze sportowych sukcesów naszych uczniów i Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Skip to content