Gminny Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej

14 marca 2024r., w siedzibie SCKiB w Szczucinie, odbył się Gminny Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej. Do konkursu przystąpiło 25 uczniów szkół z gminy Szczucin, których recytację oceniało jury w składzie: Maria Pietracha – nauczyciel, córka poetki, Paweł Chojnowski – polonista, Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury, Krystyna Szymańska – Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Wróbel – uczennica klasy III, Wiktoria Makuchowska – uczennica klasy III, Maria Kurnal z klasy IV oraz Julia Kurnal z klasy VII.

Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, gdyż recytacja Marysi została wyróżniona, zaś Julia stanęła na najwyższym stopniu podium i będzie reprezentować naszą szkołę i gminę w konkursie powiatowym w DąbrowieTarnowskiej.

Serdecznie gratulujemy i oczywiście mocno trzymamy kciuki!

Skip to content