Dzień Patrona naszej szkoły

Dnia 16 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona Szkoły – Stanisława Klimczaka. Z okazji 124. rocznicy jego urodzin uczniowie klasy ósmej stworzyli wspaniałą prezentację, którą przedstawili pozostałym uczniom na apelu. Prezentacja zawiera informacje z życia naszego patrona oraz zdjęcia, które pojawiają się w jego biografii. Uczniowie załączyli również skrót filmu z uroczystości poświęcenia sztandaru naszej szkoły. Pod koniec prezentacji uczniowie rozwiązali krótki test online dotyczący faktów z życia Stanisława Klimczaka.

Utworzyliśmy również gazetkę na korytarzu, prezentującą życiorys naszego patrona oraz prace plastyczne uczniów.

W związku z Dniem Patrona został ogłoszony również konkursy:

– Konkurs fotograficzny „Zatrzymaj chwilę w kadrze”. Zachęcamy do rodzinnego tworzenia. Sfotografuj – uchwyć sytuację, nastrój, humor, emocje postaci lub zwierzęcia, możesz też zrobić zdjęcie utrwalające piękno przyrody. 

– Kartka z kalendarza. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie jednej kartki ściennego Kalendarza na 2024 rok (jeden miesiąc).

Oto prace uczniów oraz galeria zdjęć:

Skip to content