Mistrzostwo Gminy w halowej piłce nożnej!!!

Dnia 12.10.2023r. ( czwartek ) na hali Widowiskowo sportowej w Szczucinie, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolonej w Halowej Piłce Nożnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie:

( Kacper Adamczyk, Krzysztof Chudy, Szymon Czupski, Łukasz Kużdżał, Piotr Wróbel, Patryk Kierys, Kacper Mazur i Filip Woźniak) oraz drużyna dziewcząt w składzie: ( Julia Kurnal, Samanta Pęgiel, Maja Puła, Celina Sołtys oraz Nikola Syper ). Zawody zostały rozegrane najbardziej sprawiedliwym systemem „ każdy z każdym”, nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni zdobywając 1 miejsce, natomiast drużyny dziewcząt grały na równym poziomie. Wszystkie drużyny wychodząc z grupy miały po tyle samo punktów, nawet stosunek zdobytych bramek nie wyłonił zwycięscy, dziewczęta musiały wykonywać rzuty karne. Nasze złotka ostatecznie zajęły 1 miejsce wygrywając ze szkołą w Borkach  4 : 1 i 3 : 2 ze SP Szczucie. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Skip to content