Walentynki w naszej szkole

W piątek przed feriami w naszej szkole obchodziliśmy „ Dzień Świętego Walentego”. Jest to dzień który daje okazję uczniom do przekazywania sobie życzeń, osobom które lubimy i darzymy sympatią. Aby podkreślić wyjątkową atmosferę tego dnia uczniowie naszej szkoły  ubrani byli na czerwono. Samorząd Uczniowski jak co roku przygotował specjalną „Pocztę Walentynkową”, aby uczniowie mogli przekazać walentynkowe wyznania swoim bliskim. Dodatkowo SU z pomocą pani Joanny Grzesiak zorganizował Turniej Walentynkowy w Tenisie Stołowym w grze mieszanej. Uczniowie bardzo chętnie wyrazili chęć udziału w rozgrywkach. Do turnieju zgłosiło się 11 par.

Zawody zostały rozegrane systemem do „dwóch przegranych”, Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami i medalami wykonanymi przy użyciu drukarki 3D. Jest to sprzęt pozyskany z programu Laboratoria Przyszłości.

Oto wyniki:

1 miejsce Anna Wróbel, Piotr Wróbel

2 miejsce Julia Kurnal, Wiktor Kurnal

3 miejsce Samanta Pęgiel, Kacper Adamczyk

4 miejsce Maria Kurnal, Maciej Machura

Skip to content