Szkolne zawody w grze indywidualnej w tenisa stołowego

11 maja przy zachowaniu wszystkich zasad sanitarno – epidemiologicznych w naszej szkole został rozegrany Indywidualny Turniej w tenisa stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w naszej szkole. Turniej był skierowany dla uczniów naszej szkoły. w dwóch kategoriach wiekowych, kl. IV – VI i kl. VII- VIII.
Spotkanie rozpoczęło się powitaniem wszystkich zawodników na sali gimnastycznej, następnie nastąpiło losowanie , które zdecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.
Rozgrywki przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair- play. Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Nagrody zostały wręczone przez dyrekcję szkoły.
Laureatami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:
KL. IV – VI
1 miejsce Piotr Wróbel uczeń kl IV
2 miejsce Wojciech Sieroń uczeń klasy VI
3 miejsce Radosław Węgrzyn uczeń klasy VI
4 miejsce Marek Dyduła uczeń klasy VI
KL. VII – VIII
1 miejsce Marcin Kurnal uczeń klasy VIII
2 miejsce Patryk Pęgiel uczeń klasy VIII
3 miejsce Agata Klara uczennica klasy VII
4 miejsce Słowiński Marcin uczeń klasy VII

Wszystkim Uczestnikom Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów,
Po zakończeniu zawodów dla wszystkich uczestników dla ochłodzenia emocji i wrażeń jakie
towarzyszyły podczas rozgrywek czekały pyszne lody.

Skip to content