Sukcesy Naszych Uczniów w Tenisie Stołowym

Dnia 25.03.2024r. Julia Kurnal reprezentowała naszą szkołę w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży w Tenisie Stołowym w grze indywidualnej.  Zawody odbyły się na Hali Sportowej MOSiR w Tuchowie. Julka na tym Turnieju zdobyła 9 miejsce.

Natomiast 27.03.2024r. sześcioro uczniów z kl, III – VI (Anna Wróbel, Magdalena Tąbor, Maria Kurnal, Wiktor Kurnal, Bartosz Tąbor i Maciej Machura ) wzięło udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym w grze drużynowej i indywidualnej, które odbyły się w Oleśnie.

Chłopcom nie poszło zbyt dobrze, pomimo pięknej gry i wysokich umiejętności, przeciwnicy okazali się dużo lepsi. Natomiast Dziewczęta spisały się na medal. Anna Wróbel najmłodsza uczestniczka Turnieju w grze indywidualnej zajęła 7 miejsce, otarła się o kwalifikację do zawodów Rejonowych. W grze Drużynowej Ania, Madzia i Marysia nie dały się rywalkom zdobywając II miejsce. Podczas rozgrywek dziewczynek emocje sięgały zenitu. Walczyliśmy ze strachem, ponieważ dziewczęta musiały się zmierzyć z przeciwniczkami z kl VI, smutek przeplatał się z radością, nie zabrakło również łez, pomimo wielu trudności udało się wywalczyć upragniony puchar, a na szyjach dziewcząt zawisły srebrne medale. Gratulujemy!!!

Skip to content