Spotkanie z wolontariuszką p. Teresą Warecką

26 marca do naszej szkoły, na zaproszenie pani Grażyny Dudy, przyjechała do nas pani Teresa Warecka z Dąbrowy Tarnowskiej. Pani Wolontariusz opowiedziała nam jak wygląda jej „praca” z zaginionymi, poszukiwanymi lub znalezionymi pieskami i kotkami z naszego regionu (#kociskaipsiska z powiśla dąbrowskiego). Pani Warecka współpracuje z Fundacją Zmieńmy Świat. Zabrała ze sobą również dwóch towarzyszy, od których nie mogliśmy się odczepić! Ileż było głaskania 🙂

Pani Teresa Warecka odebrała również z rąk Szkolnego Koła Wolontariatu „prezenty” od uczniów naszej szkoły. Różności dla potrzebujących kotków i piesków – koce, smyczy, karmy, miski, zabawki itp. – były zbierane przez cały marzec. 25 marca ogłosiliśmy zbiórkę i byliśmy zaskoczeni efektami! Dziękujęmy serdecznie wszystkim dzieciom, które mają wielkie serce dla potrzebujących zwierzaków!

 

Skip to content