Dzień Babci i Dziadzia

Dnia 31 stycznia 2019 roku o godzinie 12.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Uczniowie wszystkich klas, oraz dzieci z oddziału przedszkolnego pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowali piękną uroczystość. W gustownie udekorowanej sali, przedstawiły interesujący program artystyczny. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Najstarsi uczniowie przedstawili montaż słowno–muzyczny związany z osobą patrona szkoły. Młodsze dzieci wzruszyły gości piosenkami patriotycznymi oraz krakowiakiem zatańczonym z wielką energią i zaangażowaniem. Natomiast najmłodsi artyści wcielili się w postacie babć i dziadków i z przejęciem odtwarzali swoje role, czym serdecznie rozbawili seniorów. Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, zawarte w wierszach i piosenkach kierowanych pod ich adresem. Przygotowano również poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty. Następnie wnukowie obdarowali swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. To uroczyste spotkanie było okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych.

Skip to content