Dnia 20 kwietnia odwiedził nas wyjątkowy gość! Nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z panią stomatolog Michaliną Zdanowską. To był dzień pełen uśmiechu, ale i cennej wiedzy! Podczas spotkania dowiedzieliśmy się: Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej szkole!





























