Podczas zajęć świetlicowych rozmawialiśmy o obchodzonym niedawno Dniu Ziemi. Uczniowie zastanawiali się nad zagrożeniami, jakie niesie ze sobą zanieczyszczenie środowiska, oraz nad tym, w jaki sposób każdy z nas może pomagać naszej planecie na co dzień. Wspólnie rozmawialiśmy o segregacji…





























