Wycieczka do Czarnej

Dnia 7 maja odbyła się wycieczka uczniów klas I – IV na  warsztaty kulinarne do „Pietro – Party” w miejscowości Czarna. Na początku uczniowie wzięli udział w zabawie tanecznej połączonej z konkursami, które wprawiły uczestników warsztatów w doskonały nastrój. W lokalu na dzieci czekał również słodki poczęstunek oraz wiele różnych niespodzianek. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w jeździe na nietypowych rowerach i pojazdach, uczestniczyć w zabawach rekreacyjnych na świeżym powietrzu, poznać kucyka Jasia oraz alpakę Ku-Ku. Zwierzętom bardzo smakowała marchewka, którą dzieci im serwowały. Następnie wszyscy  zgłębiali tajniki przyrządzania pizzy. Każdy uczestnik przygotowywał i ugniatał ciasto na pizzę, dobierał ulubione dodatki i wkładał pizzę do pieca. Potem była smaczna degustacja.

Skip to content