Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa to ostatnia okazja do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Dawniej andrzejki miały nieco inny charakter, więcej było w nich magii i wiary, że tego dnia przyszłość otwiera swoje tajemnice. Obecnie stały się wesołym spotkaniem towarzyskim.

Z tej okazji 24 listopada w szkole  odbyła się Zabawa Andrzejkowa zorganizowana przez nauczycieli i rodziców. Dzieci czekały na zabawę z wielką niecierpliwością. Uczniowie klas I-VIII świetnie bawili się przy dźwiękach ulubionych utworów muzycznych w barwnie udekorowanej sali gimnastycznej. Nie zabrakło również zabaw przygotowanych przez DJ-a, który zapewnił dobrą muzykę podczas zabaw i konkursów tanecznych. Były kółeczka, konkursy z nagrodami, tańce w parach. Nie zabrakło również wróżb. Każdy uczestnik andrzejkowych zabaw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne karteczki z nazwami zawodów przyszłości itp.

Nad bezpieczeństwem uczniów podczas zabawy czuwali nauczyciele. Zaś o pyszny poczęstunek regenerujący siły do dalszej zabawy zadbali rodzice, którym bardzo dziękujemy za współpracę.

Po zakończeniu czterogodzinnej zabawy zadowoleni i w dobrych humorach uczniowie wrócili do domów.

Skip to content