Akademia środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadzia

W naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. To dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To chwile pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

24. stycznia przedszkolaki oraz uczniowie klasy 1 -8  zaprosili do szkoły swoje kochane Babcie i Dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny, biesiadny program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi łezka kręciła się w oku, widząc i słysząc swoje wnuczęta. Ich szczęśliwe i rozpromienione twarze po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę, kawę  i słodki poczęstunek – o co zadbali rodzice uczniów.  Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom przygotowane upominki i laurki.

Skip to content