W środę, 25 marca, w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod hasłem „Woda daje moc”. Był to dzień pełen radości, integracji, ale przede wszystkim ważnych treści dotyczących zdrowego stylu życia. Już od rana szkolne korytarze…





























