Zbiórka charytatywna Dyrekcji i Nauczycieli naszej Szkoły

Nasz plan przygotowany na przełomie lutego i marca był bardzo ambitny. Jako społeczność szkolna obiecaliśmy Św. Janowi Pawłowi II w Jego setne urodziny podjąć wiele działań, niestety… sytuacja w jakiej przychodzi nam wszystkim obecnie żyć nie pozwala w pełni realizować wyżej wymienionych postanowień i zmusza do szukania nowych pomysłów.

      02.04.2020r. w 15-tą rocznicę śmierci Papieża Polaka Dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły zorganizowali zbiórkę środków finansowych, które w tym trudnym czasie wesprą funkcjonowanie placówki medycznej zajmującej się opieką nad starszymi, chorymi i cierpiącymi
      06.04.2020r. zebrane pieniądze przekazaliśmy na konto Hospicjum Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej z nadzieją, że każda nawet niewielka pomoc może zdziałać wiele zgodnie z sentencją Św. Jana Pawła II: „CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO CO POSIADA, LECZ PRZEZ TO KIM JEST, NIE PRZEZ TO CO MA, LECZ PRZEZ TO, CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI”.
Skip to content