Zakończenie roku w przedszkolu

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. 20 czerwiec, był to wyjątkowy dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki. Były wierszyki i piosenki . Emocji nie brakowało… Pan Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominek. Pan Dyrektor dziękował dzieciom za przedstawienie i życzył sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękował za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!

Skip to content