XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

04. października 2022r . obchodziliśmy w naszej szkole XII Światowy Dzień Tabliczki  Mnożenia. Jak zapewne każdy z nas wie , bez  tabliczki „ ani  rusz”  . Dlatego , aby pomóc wszystkim przypomnieć sobie i utrwalić mnożenie w pamięci uczniowie już kilka dni wcześniej przyozdobili szkołę w plakaty promujące wydarzenie i duże  plakaty  z tabliczką mnożenia. Następnie 04.10. 2022r. przystąpiliśmy do egzaminu sprawdzającego znajomość działań  i sprawność  liczenia. Z testem zmagali się uczniowie klas III- VIII. Pozwoliło nam to wyłonić „ Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia” na rok szkolny 2022/2023, którym został uczeń klasy VI : Piotr Wróbel. Wysoki wynik uzyskali również : Wojciech Sieroń -uczeń klasy VIII , Kacper Adamczyk – uczeń klasy VI , Julia Kurnal – uczennica klasy VI, Wiktoria Klara- uczennica klasy VIII , Maja Puła – uczennica klasy VI. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do zabawy w przyszłym  roku.

Skip to content