Wizyta Świętego Mikołaja oraz Turniej Mikołajkowy tenisa stołowego – mikołajki w naszej szkole

6. grudnia jest dniem na który uczniowie naszej szkoły z niecierpliwością czekały. W tym dniu w naszej szkole miała miejsce prawdziwa inwazja Mikołajów.  Od samego rana po korytarzach i klasach kręciły się dzieci ubrane na czerwono,w pięknych mikołajkowych czapkach, oczekując wizyty Prawdziwego Św. Mikołaja.

            Spotkanie integracyjne ze Św. Mikołajem odbyło się na sali gimnastycznej. Podekscytowane dzieci przywitały gościa piosenką i obiecały że będą bardzo grzeczne w domu i w szkole. Św. Mikołaj obdarował wszystkich uczniów drobnymi upominkami.

            Po wizycie bardzo ważnego gościa mogliśmy przystąpić do II już Mikołajkowego Turnieju w Tenisie Stołowym. Zawody zostały zorganizowane nie tylko dla uczniów naszej szkoły ale również dla rodziców i nauczycieli. Każdy mógł przystąpić do rozgrywek i wykazać się umiejętnościami gry w tenisa stołowego. Pomimo chłodnej aury na dworze w tym dniu na naszej sali gimnastycznej panowała gorąca atmosfera. Każdy z uczestników chciał zdobyć upragniony medal.

Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach.

W kategorii Dziewcząt :

I miejsce zajęła Julia Kurnal uczennica kl VII

II miejsce – Anna Wróbel Uczennica kl III

III miejsce – Magdalena Tąbor Uczennica klasy IV

IV miejsce Amelia Dynak uczennica klasy V

W kategorii Chłopców :

I miejsce wywalczył Piotr Wróbel uczeń kl. VII

II miejsce zajął Kacper Adamczyk z kl VII

III miejsce zdobył Szymon Czupski uczeń kl VII

IV miejsce zajął Maciej Machura z kl VII

V – VI miejsce wywalczyli Bartosz Tąbor oraz Wiktor Kurnal z kl VI

W kategorii Open:

I miejsce wywalczył radny naszej miejscowości Konrad Szymczyk

II miejsce zajął Ks. Proboszcz naszej Parafii Krzysztof Migacz

III miejsce zajął Pan Waldemar Drożdż

IV miejsce wywalczył P. Krzysztof Woźniak.

Wszyscy Laureaci Zawodów otrzymali pamiątkowe medale, wykonane przy użyciu drukarki 3D oraz dyplomy, które wręczył Pan Dyrektor szkoły Piotr Piasecki.

Nagrodzono również najmłodszych uczestników Turnieju Annę Wróbel, Weronikę Klarę oraz Oliwiera Woźniaka uczniów klasy III.

            Niewątpliwie 6 grudnia był dniem dla wszystkich pełnym pozytywnych wrażeń, emocji oraz integracji naszej społeczności.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom za tak liczny odzew na nasz integracyjny Turniej, dziękujemy za wsparcie i za to, że zawsze można na Was liczyć, bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe. Dziękujemy!

Dziękujemy również Panu Zbyszkowi Zalińskiemu oraz OSP w Słupcu za zorganizowanie dodatkowych stołów tenisowych dla sprawniejszej organizacji zawodów.

Skip to content