Szkolny mikołajkowy turniej w tenisie stołowym

Mikołajki na sportowo!

Dnia 06 grudnia w naszej szkole odbył się rekreacyjny mikołajkowy turniej w tenisie stołowym. Zawody skierowane  były do uczniów naszej szkoły oraz do rodziców nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy mógł przystąpić do rozgrywek.

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: Dziewcząt, Chłopców oraz OPEN w grze pojedynczej.

Szkolną imprezę sportową otworzył dyrektor szkoły Piotr Piasecki zachęcając dzieci i młodzież do uprawiania sportu, aktywnego spędzania czasu wolnego i dziękując, że podjęli inicjatywę uczestnictwa w rozgrywkach. Podziękował również rodzicom , nauczycielom i pracownikom szkoły za tak duże zaangażowanie oraz udział w zawodach. To rodzice są wzorem do naśladowania przez swoje dzieci. Dzieci uwielbiają razem z rodzicami spędzać czas i to jeszcze na sportowo.

Atmosfera tego dnia na sali gimnastycznej była gorąca, sala pękała w szwach, na twarzach wszystkich zawodników gościł uśmiech i podekscytowanie. Każdy zawodnik posiadał akcent mikołajkowy w swoim stroju, a piękna Pani Mikołajkowa pomiędzy meczami częstowała uczestników słodkościami. Rozgrywki przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze. Zawodnicy którzy zajęli miejsca na podium zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami. Nagrody zostały wręczone przez dyrektora szkoły.

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

W kategorii Dziewcząt  I miejsce wywalczyła Wiktoria Klara

II miejsce zajęła Julia Kurnal

III miejsce Oliwia Korzeń

IV miejsce Wiktoria Kupiec

W Kategorii Chłopców I miejsce zajął Radosław Węgrzyn

II miejsce Piotr Wróbel

III miejsce Wojciech Sieroń

IV miejsce Patryk Wilk

W Kategorii Open    I miejsce zajęła Paulina Wróbel

II miejsce Leszek Klara

III miejsce Bożena Puła

IV miejsce Mariusz Korzeń

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

 

Skip to content