Stypendium Burmistrza dla uczniów uzdolnionych

W dniu 10 listopada 2023r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Szczucinie miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Szczucina, czyli uhonorowanie i nagrodzenie uczniów szczególnie uzdolnionych, wyróżniających się wysoką średnią ocen, osiągających wysokie wyniki w swoich dziedzinach, będących finalistami lub laureatami konkursów. Jak co roku stypendia przyznano w trzech kategoriach: naukowej, sportowej i artystycznej będąc wyrazem uznania dla wybitnych sukcesów, determinacji oraz wytrwałości w dążeniu do celu ale i motywacją do dalszej pracy i rozwijania swoich pasji i talentów. Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Piotr Wróbel, znalazł się w tym zaszczytnym gronie i odebrał z rąk Burmistrza Szczucina Jana Sipiora stypendium za osiągnięcia naukowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content