POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Dnia 08.11.2023r. Na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Po zwycięstwie w gminie drużyna naszych uczennic reprezentowała naszą szkołę w powiecie.

Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn powiatu dąbrowskiego.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: Julia Kurnal, Samanta Pęgiel, Maja Puła, Celina Sołtys, Weronika Mędrek, Lena Klara.

Bardzo się cieszymy że przeszliśmy przez eliminacje w gminie i mogliśmy spróbować swoich sił w powiecie. Jak to w sporcie bywa „ raz się wygrywa, raz się przegrywa” podczas rozgrywek zabrakło nam trochę szczęścia i siły walki, aby zdobyć upragniony puchar. Wszystkim uczniom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content