Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

9 marca i 10 marca na Hali Sportowej im. Agaty Mróz Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta naszej szkoły w składzie: Amelia Dynak, Lena Klara, Karolina Wójcik , Weronika Mędrek, Ilona Zalińska, Oliwia Korzeń, Julia Kurnal, Samanta Pęgiel, Maja Puła, Celina Sołtys wywalczyły tytuł w- ce Mistrza Powiatu. Nasze zawodniczki w finale przegrały tylko ze SP w Szczucinie zajmując II miejsce. Natomiast drużyna chłopców w składzie: Konrad Grzegorczyk, Wiktor Kurnal, Bartosz Tąbor, Kacper Adamczyk, Krzysztof Chudy, Szymon Czupski, Maciej Machura, Kamil Orszulak, Piotr Wróbel zajęła III miejsce. W półfinale chłopcy zmierzyli się z SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, mecz był bardzo wyrównany i niestety naszym chłopcom zabrakło trochę szczęścia, tylko 2 punkty zaważyły o wyniku meczu. Podsumowując drużyna chłopców i dziewcząt dzielnie reprezentowały naszą szkołę na tych zawodach zajmując wysokie miejsca na podium. Bardzo się cieszymy ze sportowych sukcesów naszych uczniów i Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Skip to content