Podsumowanie akcji „Zostaw po sobie pamiątkę – podaruj książkę bibliotece”

Pod koniec kwietnia została ogłoszona w naszej szkole akcja biblioteczna „Zostaw po sobie pamiątkę – podaruj książkę bibliotece”. Akcja została zakończona i podsumowana . Miło nam poinformować, że nasza biblioteka wzbogaciła się o 23 książki. Ogromnie się cieszymy, że wzięliście udział w naszej akcji. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom oraz uczniom zaangażowanym w akcję i okazanie życzliwości naszej bibliotece. Dzięki Wam podarowane książki będą służyły innym czytelnikom i przyczynią się do pomnożenia radości, jaką daje czytanie.

Ofiarodawcy książek trafili na Honorową Listę Darczyńców Biblioteki. Oto ona:
HONOROWA LISTA DARCZYŃCÓW BIBLIOTEKI

 1. Agata Kryczka – klasa 1 (4 książki)
 2. Szymon Sieroń – klasa 1 (1 książka)
 3. Piotr Drożdż – klasa 2 (7 książek)
 4. Ania Wróbel – klasa 3 (1 książka)
 5. Weronika Klara – klasa 3 (1 książka)
 6. Kewin Gadziała – klasa 3 (1 książka)
 7. Szymon Klara – klasa 5 (2 książki)
 8. Konrad Grzegorczyk – klasa 6 (1 książka)
 9. Jakub Opałacz – klasa 6 (3 książki)
 10. Piotr Wróbel – klasa 7 (1 książka)
 11. Kacper Mazur – klasa 8 (1 książka)
  Dziękujemy, jesteście wspaniali!!!
Skip to content