Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

31 marca bieżącego roku Dziewczęta kl IV, V i VI  ( na specjalne zaproszenie pani Dyrektor Magdaleny Gadomskiej oraz pana Jacka Zawiłowicza n-l wf ) uczestniczyły w Międzyszkolnym Turnieju w piłce siatkowej w Zarzeczu Dużym.  Celem zawodów było popularyzowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, promowanie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu, wdrażanie do zdrowej i sportowej rywalizacji.

W zawodach oprócz naszych wspaniałych zawodniczek brały udział drużyny dziewcząt ze SP w Szczucinie, SP w Zarzeczu Dużym oraz SP w Radgoszczy. Po zaciętych i bardzo wyrównanych meczach nasza drużyna wywalczyła I miejsce w tym Turnieju wygrywając wszystkie mecze. Skład drużyny: Amelia Dynak, Karolina Wójcik, Weronika Mędrek, Julia Kurnal, Oliwia Korzeń, Samanta Pęgiel, Celina Sołtys. Wszystkie drużyny otrzymały piękne dyplomy i puchary a najlepsze zawodniczki z każdej szkoły zostały wyróżnione indywidualnie przez panią Dyrektor.  Z naszej szkoły ten zaszczyt przypadł Julii Kurnal z kl VI która, swoim zaangażowaniem, wspaniałą postawą sportową i dużymi umiejętnościami poprowadziła naszą drużynę do zwycięstwa. Serdecznie Gratulujemy sukcesu naszym Dziewczętom oraz dziękujemy  Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym za zorganizowanie tak udanego Turnieju, za zaproszenie i wspaniałą atmosferę podczas zawodów.

Skip to content