I miejsce Julii w II Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

21 października 2022 roku w dąbrowskim Domu Kultury„Sokół” odbył się II Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Jest to konkurs zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Dąbrowie Tarnowskiej, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej i Dąbrowski Dom Kultury.

Występy powiatowego etapu festiwalu oceniało jury w składzie: Przewodniczący – Kapelmistrz Orkiestry Dętej przy OSP w Szczucinie Jarosław Dzięgiel oraz Członkowie: Dyrektor Dąbrowskiego Domu Kultury Paweł Chojnowski, Zastępca Naczelnika Wydziału Rozwoju Lokalnego Edukacji i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej Dagmara Jedynak, Samodzielne Stanowisko Pracy Higieny Dzieci, Młodzieży i Promocji Zdrowia w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej Ewa Ujek.

Nagrody i dyplomy wręczali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Dąbrowie Tarnowskiej Anna Klimowska oraz przewodniczący jury.

Jest nam niezmiernie miło, iż I miejsce w kategorii „szkoły podstawowe klasy VI-VIII i szkoły ponadpodstawowe” zdobyła uczennica naszej szkoły – Julia Kurnal.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content