Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym

15 grudnia bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Borkach odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym w grze indywidualnej i drużynowej.

Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca na podium. W kategorii Dzieci w grze drużynowej Julia Kurnal I Oliwia Korzeń zdobyły I miejsce, natomiast w grze indywidualnej Julia zajęła II miejsce, a Oliwia III. Chłopcy również mogą się pochwalić wysokimi lokatami: w grze drużynowej Kacper Adamczyk i Piotr Wróbel wywalczyli II miejsce, natomiast w grze indywidualnej Piotr zajął  V miejsce.

W kategorii Młodzieży chłopcy Wojciech Sieroń, Radosław Węgrzyn i Marek Dyduła w grze drużynowej wywalczyli II miejsce, dziewczęta Wiktoria Kupiec i Wiktoria Klara również w grze drużynowej zajęły II miejsce. W grach indywidualnych Wiktoria Kupiec i Wiktoria Klara zajęły ex aequo III miejsce, natomiast  Radosław wywalczył III m.  a Wojciech  uplasował się na V pozycji.

Serdecznie wszystkim zawodnikom naszej szkoły gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki w Powiatowych Igrzyskach.

 

Skip to content