Dzień Edukacji Narodowej oraz Pasowanie Pierwszoklasistów – galeria

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony był w naszej szkole 13 października. Uroczystość zorganizowana przez uczniów starszych klas była doskonałą okazją, by podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę i poświęcenie, które wkładają w wychowanie młodego pokolenia.

Tego dnia miało także miejsce uroczyste Ślubowanie oraz Pasowanie uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego małego człowieka. To emocjonujące wydarzenie jest piękną i niezapomnianą szkolną tradycją, kultywowaną od wielu lat. Podczas uroczystości dzieci doskonale zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne. Występom towarzyszyła nie tylko radość, ale również wzruszenie. Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru.

Pierwszoklasiści jednogłośnie złożyli uroczyste przyrzeczenie na sztandar szkoły, a aktu pasowania symbolicznym ołówkiem dokonała Dyrektor Szkoły w Słupcu mgr Władysława Wróbel, przyjmując ośmioro najmłodszych uczniów do grona szkolnej społeczności.

Uczniowie klasy pierwszej z okazji Ślubowania otrzymali pamiątkowe dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz drobne upominki od rodziców.

Uroczystość zakończyła Pani Dyrektor, która wyraziła słowa podziękowania uczestnikom akademii oraz złożyła życzenia współpracownikom i organizatorom.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i samych radosnych chwil
w naszej szkole.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji pięknej uroczystości.

Skip to content