„Dobre rady Lisa Witalisa” – spektakl muzyczny

SZELMOSTWA LISA WITALISA – bajka Jana Brzechwy – to uniwersalna opowieść o tym, jak przebiegłość, oszustwa i kłamstwa pozwalają osiągnąć szczyty władzy. Na motywach tego opowiadania powstał musical „Dobre rady lisa Witalisa”. Spektakl muzyczny o najbardziej bezczelnym lisie na świecie, z autorską muzyką, pięknymi kostiumami i piosenkami zawitał do naszej szkoły w wykonaniu Grupy O! Teatr. Musical wprowadził widzów w świat pełen różnych charakterów, pokazując w humorystyczny sposób, co jest dobre, a co złe. Dzieci z przedszkola oraz uczniowie szkoły brali czynny udział w przedstawieniu kreując różne postacie. Aktorzy nawiązali świetny kontakt z widownią, wspaniale angażując widzów w prezentowany spektakl. Musical cieszył zarówno młodszych, jak i starszych, działał mocno na wyobraźnię i pozwalał świetnie się bawić!

Skip to content