Akademia z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości

Dnia 8 XI w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Świętowanie rozpoczęliśmy od występu przedszkolaków: p. Urszula Furgał i p. Małgorzata Bogacz przygotowały piękne wiersze i pieśni, a przedszkolaki znakomicie je zaprezentowały. Następnie uczniowie klasy szóstej zaprezentowali wszystkim uczniom Zespołu swoje talenty recytatorskie, a chór przeplatał wiersze pieśniami patriotycznymi w wersji karaoke. Chór szkolny zachęcał do wspólnego śpiewania, a uczniowie bardzo chętnie wtórowali. W trakcie akademii uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu odśpiewali czterozwrotkowy hymn Polski, tym samym dołączyliśmy do innych placówek, które wzięły udział w akcji organizowanej przez MEN #SzkoładoHymnu. Dziękujemy p. Barbarze Czaji za przygotowanie repertuaru oraz p. Monice Piaseckiej za przygotowanie scenariusza akademii.

Więcej informacji o akcji #SzkoładoHymnu: https://www.gov.pl/web/edukacja/szkola-do-hymnu

 

Skip to content