W dniach 28–29 maja (czwartek i piątek) uczniowie klas 1–8 wzięli udział w corocznych spotkaniach rekolekcyjnych. Był to dla nas wyjątkowy czas zatrzymania się w codziennym pędzie, okazja do integracji oraz moment na osobiste refleksje. Naszymi przewodnikami w te dni…





























