Zakończenie roku szkolnego 2017/ 2018

W dniu 22 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły spotkali się na wspólnej uroczystości wraz z rodzicami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Dzień zakończenia roku szkolnego to właściwy czas wyróżnienia uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce. Najbardziej zasłużeni otrzymali z rąk Pani Dyrektor Władysławy Wróbel dyplomy i nagrody. Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim zdobycia nowych umiejętności, wspaniałych osiągnięć w nauce i sporcie, jak także konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie klas i całej naszej szkoły, a nauczycielom i dzieciom za bardzo ciężką pracę podczas całego roku szkolnego.

Dyrekcja i nauczyciele ZSP życzą wszystkim spokojnego wypoczynku,
słonecznych i bezpiecznych wakacji!

GALERIA

Skip to content