Zabawa choinkowa

Zabawa Choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych imprez naszej szkoły. Na zakończenie nauki w I półroczu uczniowie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się 26 stycznia. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w piękna salę balową. Były kolorowe światła, balony, błyszczące kurtyny, można było też spotkać wróżki, księżniczki, żołnierzy, rycerzy i wiele innych ciekawych postaci. Samorząd Uczniowski zorganizował super konkursy taneczne, wokalne i sprawnościowe a na koniec zabawy wybraliśmy Króla i Królową balu.
W kategorii klas od I – III Królem został Piotr Drożdż a Królową Wiktoria Makuchowska, natomiast w kategorii klas IV – VIII Królem został Jakub Opałacz, a Królową Samanta Pęgiel.
Uczniowie bawili się przy rytmach różnorodnej muzyki, puszczanej przez Pana DJ zaproszonego przez Radę Rodziców. Nie zabrakło też efektów specjalnych w postaci dymu i baniek mydlanych.
Ogromne Podziękowania należą się Radzie Rodziców za zorganizowanie uczniom i nauczycielom pysznego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom które przyczyniły się tego dnia do sprawnego zorganizowania naszego balu oraz życzymy Wszystkim spokojnego odpoczynku podczas ferii zimowych.

Dziękujemy p. Agnieszce Zając za wykonanie fantastycznych zdjęć.

pociąg
belgijka
Skip to content