Zabawa choinkowa

Karnawał to czas zabaw i radosnych spotkań. W naszej szkole 25 stycznia zorganizowano zabawę choinkową dla wszystkich uczniów. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami i serpentynami zachęcała do tańca. Zabawę rozpoczęli uczniowie uroczystym polonezem, a później cała społeczność szkolna miała okazję razem świetnie się bawić. Wielu uczniów przybyło ze swoimi rodzicami i młodszym rodzeństwem. Podczas balu były organizowane przez prowadzącego DJ-a Milusia atrakcyjne konkursy. Zwycięzcy otrzymali  nagrody, a dla pozostałych uczniów biorących udział w konkursach czekały drobne upominki. Uczniowie bawili się wyśmienicie. Rodzice przygotowali smaczne posiłki na wzmocnienie sił do zabawy. Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni 🙂

GALERIA

Skip to content