Wymiana książek między uczniami

Fakt posiadania książek na domowej półce jest powodem do dumy, jednak książka, której nikt nie czyta traci swą moc, dlatego też biblioteka szkolna przeprowadziła akcję promującą czytelnictwo pod hasłem „Podaruj książce drugie życie”. Uczniowie naszej szkoły przez określony z góry czas przynosili własne przeczytane książki, które chcieliby wymienić, na inne przyniesione przez kolegów i koleżanki. Akcja ta, której finał miał miejsce 1 marca 2023 roku, spodobała się naszym uczniom, każdy uczestnik miał wiele ciekawych tytułów do wyboru. Ci, którzy wzięli udział w tej wymianie wyszli z biblioteki uśmiechnięci i zadowoleni, a co najważniejsze z nowymi książkami do czytania. Książki dostały drugie życie i będą od teraz sprawiać radość innym czytelnikom. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali zakładki do książek. Biblioteka szkolna życzy miłej lektury!

Skip to content