Wyjazd do kina klas 4-8 na film o sile marzeń i walce z przeciwnościami losu

W dniu 25 września 2023 roku uczniowie z klas 4-8 udali się na pierwszą w tym roku wycieczkę szkolną do kina w Mielcu. Pierwszym etapem naszego wyjazdu była prelekcja edukacyjna dotycząca zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, zapobiegania kryzysom wewnętrznym i depresji. Następnie obejrzeliśmy pełną emocji projekcję filmu pt. „Siła naszych marzeń”, czyli wzruszającą opowieść o walce o marzenia, na przekór wszelkim przeciwnościom losu. Główna bohaterka uległa wypadkowi, straciła władzę w nogach i czuła, że jej życie straciło sens. Z wysportowanej, pełnej energii dziewczyny zmieniła się w cień człowieka. Jednak jej niezwykły hart ducha, samoakceptacja swojej niepełnosprawności, pozwoliły jej odnaleźć radość w życiu, a ciężka praca i determinacja w dążeniu do celu zostały nagrodzone. Film bardzo wszystkim się podobał i stał się inspiracją do przezwyciężania swoich ograniczeń w spełnianiu marzeń i osiąganiu sukcesów.

Skip to content