Wicemistrzowie gminy w halowej piłce nożnej!

19 października 2021 r. w hali sportowej w Szczucinie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce halowej dziewcząt i chłopców. Po zaciętej rywalizacji obydwie reprezentacje naszej szkoły stanęły na podium. Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a emocje w każdym meczu sięgały zenitu. Dziewczęta z naszej szkoły ostatecznie zdobyły w zawodach puchar za trzecie miejsce. Natomiast drużyna chłopców po wspaniałej, walce po zakończeniu rozgrywek zajęła ex aequo pierwsze miejsce z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Szczucinie. Aby wyłonić zwycięzcę konieczne było przeprowadzenie konkursu rzutów karnych. Pierwsza seria zakończyła się remisem natomiast, w drugiej lepsza okazała się drużyna ze Szczucina. Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów i czekamy na kolejny sukces naszych uczniów, tym razem w rozgrywkach na szczeblu powiatowym. W drużynie dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Drzazga, Milena Niziołek, Amelia Jasińska, Agata Klara, Joanna Łukomska, Magdalena Mazur, Nikola Słowińska. W drużynie chłopców zagrali: Kacper Klara, Patryk Wilk, Michał Adamczyk, Bartłomiej Orszulak, Marcin Słowiński, Krzysztof Szymura, Kamil Woźniak, Jakub Zaliński.

Skip to content