Walentynki w klasach IV-VIII

14 lutego, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Z tej okazji w naszej szkole uruchomiona została elektroniczna poczta walentynkowa. Na stronie internetowej zamieszczaliśmy elektroniczne walentynki, którymi wyraziliśmy swoją sympatię do koleżanek i kolegów z klasy i nie tylko.

W związku z obchodami Dnia Zakochanych zorganizowaliśmy również konkurs na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową walentynkę. Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności form walentynek zgłoszonych do konkursu i gratulujemy wszystkim uczestnikom imponującej kreatywności. W konkursie zwyciężyła walentynka autorstwa Kacpra Mazura z klasy 5. Zwycięska walentynka będzie zdobić pierwsze wydanie naszej Szkolnej Gazetki 🙂  Wyróżnione prace: Magdalena Mazur (kl.7), Wojciech Sieroń (kl.6) – za trud pracy; Zuzanna Ćwiek (kl.2), Piotr Wróbel (kl.4), Klaudia Górak (kl.6), Amelia Jasińska (kl.7), Agata Klara (kl.7), Aleksandra Zuba (kl.7), Klaudia Adamczyk (kl.8), Aleksandra Ćwiek (kl.8). Gratulujemy!

SU

Skip to content