Walentynki w klasach I – III

Walentynki to doskonały czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka. Zdarza się, że w codziennym życiu zapominamy powiedzieć drugiej osobie jak bardzo jest dla nas ważna. Dzień Świętego Walentego to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim bądź przyjaciołom ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. Walentynki to doskonała okazja, aby przypomnieć dzieciom co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie się wspierać.

Dzień 14 lutego stał się również okazją do świętowania w naszej szkole wśród uczniów klas I – III. Poczta walentynkowa okazała się niezastąpionym zwyczajem tego święta. Uczniowie, którzy chcieli wyrazić uczucia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanego pudełka. Korespondencja została przekazana adresatom. Nauczyciele i uczniowie zostali obdarowani walentynkowymi serduszkami, listami od sympatii, słodyczami.

Zapraszamy do walentynkowej galerii.

Skip to content