VIII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej im. st. sierż. Ignacego Łazarza ps. „LOT”

Dnia 7 czerwca br. w Zespole Szkół w Bolesławiu odbyła się VIII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej im. st. sierż. Ignacego Łazarza ps. „LOT”. Konkurs organizowany jest dla upamiętnienia lokalnego bohatera, żołnierza Armii Krajowej. W Konkursie naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V – Julia Kupiec.  Niezmiernie miło nam poinformować, że Julia zajęła III miejsce w kategorii solista – szkoła podstawowa klasy IV – VI.

Więcej informacji o Konkursie na stronie: http://www.informatordabrowski.pl/2023/06/09/viii-powiatowy-konkurs-piosenki-zolnierskiej-i-partyzanckiej-im-st-sierz-ignacego-lazarza-ps-lot/?fbclid=IwAR1F1tSSRHlaNWj3sGehAehazQHC6S3YMJZTdd5XFgA-UzAcntU3m2fcMXM

Skip to content