Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 19 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Jako pierwsi wystąpili nasi najmłodsi koledzy – starszaki z przedszkola. Wierszykiem i piosenką pożegnali progi przedszkola. W tym dniu również odbyło się przekazanie sztandaru Szkoły uczniom klasy siódmej oraz pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych lat. Pani Dyrektor Władysława Wróbel oraz wszyscy nauczyciele pożegnali uczniów ciepłym słowem. Najlepsi zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Mamy nadzieję, że ósmoklasiści mile będą wspominać lata spędzone w Szkole Podstawowej. Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą im powodzenia w podejmowaniu życiowych decyzji i wszystkim miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Podczas akademii pożegnaliśmy księdza Ryszarda Kapałkę, który z końcem czerwca br. przestaje pełnić funkcję katechety w naszej szkole. Dyrektor, nauczyciele, uczniowie i rodzice podziękowali księdzu za wieloletnią współpracę. Wręczając kwiaty w ciepłych słowach życzyli proboszczowi dużo zdrowia i wielu łask bożych. Ksiądz proboszcz był przez wiele lat prawdziwym przyjacielem szkoły i przedszkola. Zawsze wspierał, pomagał i służył dobrą radą i wierzymy, że nadal tak będzie. Za wszystko składamy serdeczne bóg zapłać!

Skip to content