Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 5 kwietnia 2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego. W konkursie wzięło udział 23 uczniów z klas VII- VIII. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowań oraz pogłębienie motywacji do nauki języka niemieckiego. Uczestnicy klasy VII rozwiązywali zadania otwarte z zakresu wiedzy gramatycznej i leksykalnej. Natomiast klasa VIII wykazała się wiedzą na temat krajów niemieckojęzycznych.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa VII:

1 miejsce – Wiktoria Klara

2 miejsce- Julia Wójcik

3 miejsce-  Milena Niziołek oraz Wojciech Sieroń

Klasa VIII:

1 miejsce – Joanna Łukomska

2 miejsce- Zuzanna Szafraniec

3 miejsce-  Magdalena Mazur oraz Michał Adamczyk

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy !!!

Zachęcamy do tak licznego udziału również za rok.

 

Skip to content