Spotkanie z panią dietetyk

W ramach Programu „Trzymaj Formę!”, 30 marca gościliśmy w naszej szkole Panią dietetyk mgr. inż. Annę Skowrońską. W związku z sytuacją epidemiczną spotkanie miało formę telekonferencji. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas VI-VIII przygotowujący projekty uczniowskie o tematyce prozdrowotnej. Pani dietetyk podzieliła się z nami bezcennymi informacjami z zakresu min. zbilansowanej diety, jakości i ilości spożywanych posiłków, błędów prowadzących do problemów z nadwagą, oraz faktów i mitów dotyczących zdrowego odżywiania. Wiedza, którą przekazała nam Pani dietetyk będzie bezcenna przy realizacji poszczególnych projektów uczniowskich i na pewno przyczyni się do tego, że będziemy jeszcze lepiej dbali o nasze zdrowie poprzez prawidłową dietę. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Annie za poświęcony nam czas i życzymy wielu zawodowych sukcesów.

Skip to content