Solidarni z Ukrainą

„Wojna jest najgorszym rozwiązaniem najtrudniejszych spraw” – Napoleon Bonaparte.

28 lutego 2022r., kierując się potrzebą serca organizacje naszej szkoły: Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu postanowiły ogłosić zbiórkę darów, które zostały przekazane mieszkańcom Ukrainy ogarniętej wojną.

W ciągu dwóch dni cała społeczność szkolna odpowiedziała na apel gromadząc wiele artykułów pierwszej potrzeby. Zebrane dary przekazaliśmy Ochotniczej Straży Pożarnej w Słupcu, która zajęła się dalszym transportem do potrzebujących.

W geście solidarności z Narodem Ukraińskim uczniowie naszej szkoły wykonali wiele rekwizytów w kolorach niebiesko-żółtych oraz założyli stroje w/w barwach.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za tak ogromne zaangażowanie w zbiórkę dla Ukrainy.

Samorząd Uczniowski.

Skip to content