Rozpoczęcie roku szkolnego – akademia

1 września 2022r. w naszej szkole odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego. Uroczystość w szkole poprzedziła Msza Św. odprawiona o godz. 8.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Słupcu.

W uroczystościach szkolnych wziął udział Burmistrz Szczucina – pan Jan Sipior, który wręczył nominację na stanowisko dyrektora szkoły panu Piotrowi Piaseckiemu. Pan dyrektor w swoim przemówieniu życzył uczniom wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym, przywitał uczniów klasy pierwszej w społeczności szkolnej, życzył wysokich wyników uczniom klasy ósmej na egzaminie. Pan dyrektor podziękował również rodzicom za ich starania wspierające dzieci w edukacji szkolnej i życzył nauczycielom sukcesów w pracy zawodowej.

Po akademii pan Dyrektor, pan Burmistrz, nauczyciele i pracownicy, rodzice i uczniowie pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Dyrektor Władysławę Wróbel i podziękowali jej za wiele lat oddanej służby na rzecz szkoły w Słupcu.

Skip to content