Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Pomimo prawdziwie wakacyjnej pogody, dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i Rodzice zebrali się w Remizie Strażackiej w Słupcu, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019. Entuzjastyczne powitania i opowieści o wakacyjnych przygodach przerwała komenda: „do hymnu państwowego”. Rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego a następnie odbyła się krótka akademia, na której nie zapomniano wrócić wspomnieniami do września 1939r.
Na inauguracji gościliśmy: Burmistrza Miasta i Gminy Szczucin Pana Andrzeja Gorzkowicza i radnego Słupca Pana Henryka Sendora. Po akademii zabrała głos pani dyrektor, która serdecznie wszystkich powitała i życzyła sukcesów we właśnie rozpoczętym nowym roku szkolnym. Po części oficjalnej nastąpiły spotkania klas z wychowawcami.

Skip to content