Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

Dnia 26.10.2022 oraz 27.10.2022 na Hali Sportowej imienia Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce nożnej. Naszą szkołę reprezentował zespół dziewcząt w składnie: ( Karolina Wójcik, Amelia Dynak, Lena Klara, Weronika Mędrek, Oliwia Korzeń, Samanta Pęgiel, Maja Puła oraz Celina Sołtys) oraz zespół chłopców w składzie: ( Wiktor Kurnal, Bartosz Tąbor, Alan Warzecha, Kacper Adamczyk, Krzysztof Chudy, Szymon Czupski, Łukasz Kużdżał, Maciej Machura, Kamil Orszulak i Piotr Wróbel). Dziewczęta wywalczyły 4 miejsce natomiast chłopcy V miejsce. Dla naszej szkoły jest to duży sukces, Bardzo się cieszymy że przeszliśmy przez eliminacje w Gminie i mogliśmy spróbować swoich sił w powiecie, w dwóch kategoriach ( W kategorii Chłopców i Dziewcząt) Jak to w sporcie bywa „ raz się wygrywa, raz się przegrywa” podczas rozgrywek zabrakło nam trochę szczęścia i siły walki, aby zdobyć upragniony puchar. Wszystkim uczniom dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content